BAYİ GİRİŞİ
Anasayfa Egepen Kurumsal Egepen Üretim Tesislerimiz

ÜRETİM TESİSLERİMİZ

Egepen Deceuninck, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ndeki toplam 69.000 m2 alan üzerinde kurulu tesislerinde, yılda 50.000 ton profil üretebilecek modern ekipman ve makinelere sahip, sektörünün öncü kuruluşlarındadır.1998 yılından beri TS-EN-ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı çerçevesinde faaliyetlerini yürüten firmamız, hepsi bilgisayar kontrollü 43 adet profil ekstrüzyon hattına sahiptir.

Pencere imalatında kullanılan profillerin, en zor dış ortam koşullarınıa dayanıklı ve uzun ömürlü olması gerekir. Sektöründe dünya lideri olan Deceuninck, sektördeki 100 yılı aşan tecrübesi ve bilgi birikimi ile ülkelerin iklim, yaşam koşulları ve ulusal standart gereksinimlerini dikkate alarak kendi laboratuarlarında tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek çok özel hammadde reçetesi geliştirmiştir. Egepen Deceuninck, kaliteli profil ekstrüzyonunun birinci şartı olan kompound hazırlama işini kendi tesislerinde yapmaktadır.

Ekstrüzyon teknolojisinin ikinci önemli yapı taşi olan kalıplar, Deceuninck’e ait kalıp imalat atölyelerinde imal edilmektedir. Egepen Deceuninck, profil üretiminin en önemli unsurları olan kompound hazırlama, kalıp imalatı ve ekstrüzyon makine teknolojisini kendi bilgi birikimi ile yönlendiren ve yöneten dikey entegrasyonu tamamlamış sektörünün lider firması konumundadır.

Egepen Deceuninck, üretim tesislerinde bulunan lamine kaplama makineleri ile profil yüzeylerini kaplayarak, doğramaların, mekanın dekorasyonu ile bütünleşmesine olanak sağlar. Diğer tamamlama uygulamalarından birisi olan renkli baskı tekniği de Egepen Deceuninck bünyesinde yapılmaktadır. Ayrıca, Egepen Deceuninck bünyesinde üretimi yapılan duvar ve tavan lambrileri de farklı renk ve desende baskı yapılarak müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır.

Mimari kültürümüzün bir parçası olan kemerli doğramalar için fabrikamızda kemer bükme makinaları bulunmaktadır. Bu sayede mimari tasarımın gerektirdiği her türlü doğrama tipine uygun profil üretimine olanak sağlanmaktadır.

Girdi kontrolündenden sevkiyata kadar tüm süreçleri takip ve kontrol edebilecek kalite kontrol laboratuarlarımız en modern ekipman ve cihazlarla donatılmıştır. Bu laboratuarlarda üretilen profillerimizin kalitesi sürekli takip edilmekte, AR-GE faaliyetlerimiz sonucunda ortaya çıkan ürünlerimiz ulusal ve uluslararası standartlara göre uygunlukları test edilmektedir.

BİZDEN HABERLER

Egepen

Egepen Deceuninck, Hatay’da profesyonelleri ağırladı.

Sektörün profesyonelleri Egepen Deceuninck önderliğinde Hatay’da bir araya geldi, sektördeki yenilikleri değerlendirdi

Egepen

Egepen Deceuninck’ten Yaşar Üniversitesi Öğrencilerine Eğitim

Türkiye’nin önde gelen PVC markası Egepen Deceuninck, Yaşar Üniversitesi öğrencileriyle bir araya gelerek, PVC pencere ve kapı sistemleri hakkında eğitim verdi.

Egepen

Egepen Deceuninck Konya'da Profesyonelleri Ağırladı

Sektör profesyonelleri Konya’da Egepen Deceuninck ile bir araya geldi.

Tüm Haberler