BAYİ GİRİŞİ
Anasayfa Egepen Medya Egepen Bizden Haberler Egepen Avrasya Pencere Fuarı’na Egepen Deceuninck damga vurdu

AVRASYA PENCERE FUARI’NA EGEPEN DECEUNINCK DAMGA VURDU

Egepen Deceuninck Önceki Sayfaya Dön

8 - 11 Mart 2017 tarihleri arasında TÜYAP’ta gerçekleşen 18. Avrasya Pencere Fuarı, dünyadan ve Türkiye’den 665 firmayı ve 50 bini aşkın ziyaretçiyi bir araya getirdi. Ulusal ve uluslararası pek çok üretici ve tedarikçinin bir araya geldiği fuarda, öncü PVC profil üreticilerinden Egepen Deceuninck dev standında tanıttığı yeni sürme sistemiyle ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için çevreye duyarlı üretim gerçekleştiren Egepen Deceuninck, 8 - 11 Mart 2017 tarihlerinde TÜYAP’ta gerçekleşen 18. İstanbul Pencere Fuarı’nda yeni ürünlerini sergiledi. Yurtiçinden 79 ilden 52 bin 198, yurtdışından ise 112 ülkeden 5 bin 500 civarında katılımcının fuarı ziyaret ettiği 18. Avrasya Pencere Fuarı; Avrasya Cam ve Avrasya Kapı Fuarları ile eş zamanlı olarak düzenlendi.

Egepen Deceuninck, bölgenin en büyük ve prestijli fuarında % 100 geri dönüşümlü, çevreye duyarlı ürünlerini sergiledi. Legend, Legend Sürme Sistemleri, Zendow, Fusion, Everest Max, sürme sistemleri, katlanır kapı, kepenk ve panjur gibi hiçbir ürününde kurşun kullanmayan Egepen Deceuninck, sektöre dair en yeni uygulamalarını ziyaretçilerine tanıttı.

Yeni çözümler geliştiriyoruz
Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Müdürü Tamer Özen, 18. Avrasya Pencere Fuarı’nın sektör açısından önemli bir organizasyon olduğuna değindi. Türkiye’nin öncü PVC profil üreticilerinden biri olan Egepen Deceuninck olarak Türkiye’deki PVC sektörünün gelişimi için gerçekleştirilen tüm organizasyonları desteklediklerini ifade eden Özen, “Avrasya Pencere Fuarı; Türkiye pencere, cam ve kapı endüstrisinin yeni pazarlara ulaşmasında önemli bir köprü. Biz de pek çok sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturan bu fuarda yeni trendlerimizi sergiledik ve sektör liderleriyle işbirliklerimizi güçlendirmeye yönelik yeni çözümler geliştirdik. Fuar süresince birçok yerli ve yabancı ziyaretçi tarafından yoğun ilgi gördük. Aldığımız geri dönüşlerden de oldukça memnunuz” dedi.