BAYİ GİRİŞİ

Cumhuriyetimizin 100. yılına özel “Geleceğe Açılan Pencere” projemizi hayata geçirdik.

Egepen Deceuninck, olarak kuruluşumuzdan bu yana tüm iş süreçlerimizde, sektördeki tecrübemiz ve uzmanlığımızla birlikte dünya standartlarında çevreye duyarlı üretim anlayışını benimsiyoruz. Dünyaya ve yaşama değer katan hizmetlerimiz, doğayı koruyarak gerçekleştirdiğimiz üretimimiz ve sürdürülebilir yaşama katkı sağlamaya yönelik anlayışımızın yanında, topluma fayda sağlayacağımız  projeleri de son derece önemsiyoruz.

Bu kapsamda, Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel olarak hazırladığımız “Geleceğe Açılan Pencere" projemiz ile binlerce çocuğun hayallerini paylaşıyor, onların geleceğe açılan penceresi oluyoruz. Çocukların eğitim şartlarını destekleme hayaliyle başlattığımız proje çerçevesinde, 6 Şubat’ta meydana gelen deprem felaketi bölgesindeki 100 okulun pencere ve kapı sistemlerini yenilemeyi hedefliyoruz. Şimdiye kadar Adıyaman, Hatay, Adana ve Gaziantep illerinde 25 okulun yenilemesini gerçekleştirdik. 2 yıl boyunca sürmesini planladığımız proje çalışmalarımıza, bu illerde yer alan ve hasar görmüş okullar ile birlikte Kahramanmaraş’taki okulların da pencerelerini  yenileyerek  devam edeceğiz.

Ayrıca bu özel proje dahilinde, çocukların sadecek fiziksel değil, psikolojik olarak da yanlarında olmayı amaçlıyoruz. Yenilenen her okulu, pegadod onaylı tiyatro oyunlarıyla ziyaret ederek, çocuklara hem eğitici hem de eğlendirici deneyimler sunuyoruz. Çocuklar tarafından büyük bir heyecanla karşılanan tiyatro gösterileri ile onların hayal güçlerini besleyerek keyifli saatler geçirmelerine destek olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz

Egepen Deceuninck olarak, hem çevre dostu üretimimizle hem de toplumsal sorumluluk projelerimizle Türkiye'nin geleceğine yatırım yapmaya devam edeceğiz.