BAYİ GİRİŞİ

Cumhuriyetimizin 100. yılına özel “Geleceğe Açılan Pencere” projemizi hayata geçirdik.

Egepen Deceuninck,olarak kuruluşumuzdan bu yana tüm iş süreçlerimizde, sektördeki tecrübemiz ve uzmanlığımızla birlikte dünya standartlarında çevreye duyarlı üretim anlayışını benimsiyoruz. Dünyaya ve yaşama değer katan hizmetlerimiz, doğayı koruyarak gerçekleştirdiğimiz üretimimiz ve sürdürülebilir yaşama katkı sağlamaya yönelik anlayışımızın yanında, topluma fayda sağlayacağımız projeleri de son derece önemsiyoruz.

Bu kapsamda, Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel olarak hazırladığımız “Geleceğe Açılan Pencere" projemiz ile binlerce çocuğun hayallerini paylaşıyor, onların geleceğe açılan penceresi oluyoruz.

Cumhuriyet’in 100. yılına özel olarak hazırlanan ve yaklaşık 2 yıl sürmesi planlanan proje, soğukların gelmesi sebebiyle hızlandırılarak 1 yıl içerisinde tamamlandı. Projenin ilk aşamasında Adıyaman’dan Gaziantep’e kadar 5 ilde 58 okula ulaşan Egepen Deceuninck, son etapta 42 okulu hızla listesine ekledi. 1 yıl içerisinde 100 okulun kapı ve pencerelerini yenileyerek çocukların daha iyi bir eğitim almasına imkan sundu.

Ayrıca bu özel proje dahilinde, çocukların sadecek fiziksel değil, psikolojik olarak da yanlarında olmayı amaçlayan Egepen Deceuninck, yenilenen okullarda pegadod onaylı tiyatro oyunlarıyla ziyaret ederek, çocuklara hem eğitici hem de eğlendirici deneyimler sundu. Çocuklar tarafından büyük bir heyecanla karşılanan tiyatro gösterileri ile onların hayal güçlerini besleyerek keyifli saatler geçirmelerine destek olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Egepen Deceuninck olarak, hem çevre dostu üretimimizle hem de toplumsal sorumluluk projelerimizle Türkiye'nin geleceğine yatırım yapmaya devam edeceğiz.