BAYİ GİRİŞİ
Anasayfa Egepen Medya Egepen Bizden Haberler Egepen Avrasya Pencere Fuarı'nda Egepen Deceuninck Rüzgarı

AVRASYA PENCERE FUARI'NDA EGEPEN DECEUNINCK RÜZGARI

Egepen Deceuninck Önceki Sayfaya Dön

Pvc sektöründe ilklerin öncü markası Egepen Deceuninck, bölgenin en büyük ve en önemli pencere fuarı olma özelliğini gösteren Avrasya Pencere Fuarı'nda ürünleriyle ziyaretçileri bir araya getirdi.

Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde 7 - 10 Mart tarihleri arasında düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı'na katılan Egepen Deceuninck, ürünlerini tanıttı. Legend, legend Sürme olmak üzere tüm sistemlerini ve Assist hizmetini ziyaretçiler için segileyen Egepen Deceuninck, 100'ün üzerinde ülkeden 60 binin üzerinde profesyonel ve ziyaretçiden büyük beğeni topladı. Bunun yanı sıra kendi ürünlerinin üzerinde gerçekleştirdiği Ritm Show ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı.

Sektörün Gelişmesi İçin Yeni Çözümler Geliştiriyoruz

Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, Fuara dair yaptığı açıklamada, 19. Avrasya Pencere Fuarı'nın sektör açısından önemli bir organizasyon olduğuna değindi. Türkiye'nin öncü PVC profil üreticilerinden biri olan Egepen Deceuninck olarak, Türkiye'deki PVC sektörünün gelişimi için gerçekleştirilen tüm organizasyonları desteklediklerini ifade eden Özen, "Yerli ve yabancı lider sektör firmalarının yer aldığı fuarlarda yeni trendlerimizi sergiliyor, sektör lideriyle iş birliklerimizi güçlendirmeye yönelik yeni çözümler geliştiriyoruz. Bu nedenle, dünyanın en önemli pencere fuarlarından biri olma özelliğini taşıyan Avrasya Pencere Fuarı'nda ısı ve ses yalıtımında en etkili ürün olan Legend ve Legend Sürme Sistemlerimizi, Türkiye'nin 55 ilinde 150 bayimizle hayata geçirdiğimiz, sektörde bir ilk olan Assist projemizi tanıttık. Ürünlerimize fuardaki ilgiden oldukça memnunuz" dedi.