BAYİ GİRİŞİ
Anasayfa Egepen Medya Egepen Bizden Haberler Egepen Egepen Deceuninck Montaj Eğitimleri Van’da Devam Ediyor

EGEPEN DECEUNINCK MONTAJ EĞİTİMLERİ VAN’DA DEVAM EDİYOR

Egepen Deceuninck Önceki Sayfaya Dön

Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck, 16 Mayıs’da Van Elite World Hotel’de bayileri ile bir araya geldi.  Van ve çevre illerdeki bayilerin katılımıyla düzenlenen eğitimde, doğru montajın nasıl yapılması gerektiği, montajda karşılaşılabilecek problemler ve bunların çözüm önerileri hususunda önemli bilgiler aktarıldı.

PVC profil sektörünün öncüsü Egepen Deceuninck, 2019 yılında da bayilerine verdiği montaj eğitimlerine tüm hızıyla devam ediyor. Van ve çevre illerden toplam 74 bayinin katılımı ile gerçekleştirilen eğitimde Egepen Deceuninck ürünlerinin, kullanıldıkları mekanlarda sağladıkları konfor ve üstün yalıtım özellikleri ile sektörde önemli bir yer aldığı vurgulanırken montajın detayları ve önemi masaya yatırıldı. Pencere ve kapıların, uzun ömürlü yapı elemanları olduğu belirtilirken, profillerin her ne kadar kaliteli olsalar dahi doğru işçilik ve montaj ile birleşmeden yüksek performans gösteremeyeceği vurgulandı. Eğitim, düzenlenen iftar yemeği ile son buldu.

Toplantıya ilişkin konuşan Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, “Van ve çevresinde bulunan bayilerimizle gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizden oldukça mutluyuz. İlklerin öncüsü olmanın yaşattığı yolda bayilerimizin varlığı ve desteğiyle verdiği güce teşekkür ediyorum. Egepen Deceuninck; verdiği eğitimler, teknolojiye yaptığı yatırımlar, AR-GE çalışmaları, kalite anlayışı ve sürdürülebilirlik politikaları ile Türkiye’de PVC sektörünün nabzını tutmaya devam edecektir.” dedi.