BAYİ GİRİŞİ
Anasayfa Egepen Medya Egepen Bizden Haberler Egepen Egepen Deceuninck Montaj Eğitimlerine Diyarbakır’da Devam Ediyor

EGEPEN DECEUNINCK MONTAJ EĞİTİMLERİNE DİYARBAKIR’DA DEVAM EDİYOR

Egepen Deceuninck Önceki Sayfaya Dön

Türkiye’nin Penceresi Egepen Deceuninck, 02 Ekim’de Diyarbakır Divan Hotel’de bayileri ile bir araya geldi. Diyarbakır ve çevre illerdeki bayilerin katılımıyla düzenlenen eğitimde, doğru montajın nasıl yapılması gerektiği, montajda karşılaşılabilecek problemler ve bunların çözüm önerileri hususunda önemli bilgiler aktarıldı.

PVC profil sektörünün öncüsü Egepen Deceuninck, 2019 yılında da bayilerine verdiği montaj eğitimlerine tüm hızıyla devam ediyor. 02 Ekim 2019’da EMF Yapı’nın öncülüğünde gerçekleştirilen eğitim, Diyarbakır ve çevre illerden toplam 72 bayinin katılımı ile gerçekleştirildi. Egepen Deceuninck ürünlerinin, kullanıldıkları mekanlarda sağladıkları konfor ve üstün yalıtım özellikleri ile sektörde önemli bir yer aldığı vurgulanırken montajın detayları ve önemi masaya yatırıldı. Pencere ve kapıların, uzun ömürlü yapı elemanları olduğu belirtilirken, profillerin her ne kadar kaliteli olsalar dahi doğru işçilik ve montaj ile birleşmeden yüksek performans gösteremeyeceği vurgulandı. Soru ve cevap ile sonlanan eğitim, akşam yemeği ile son buldu

Toplantıya ilişkin konuşan Egepen Deceuninck Pazarlama ve Satış Grup Müdürü Tamer Özen, “Diyarbakır ve çevresinde bulunan bayilerimizle gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizden oldukça mutluyuz. İlklerin öncüsü olmanın yaşattığı yolda bayilerimizin varlığı ve desteğiyle verdiği güce teşekkür ediyorum. Egepen Deceuninck; verdiği eğitimler, teknolojiye yaptığı yatırımlar, AR-GE çalışmaları, kalite anlayışı ve sürdürülebilirlik politikaları ile Türkiye’de PVC sektörünün nabzını tutmaya devam edecektir.” dedi.