BAYİ GİRİŞİ
Anasayfa Egepen Medya Egepen Bizden Haberler Egepen Egepen Deceuninck, Montenegro ve Dubai’de bayileri ile bir araya geldi

EGEPEN DECEUNINCK, MONTENEGRO VE DUBAİ’DE BAYİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Egepen Deceuninck Önceki Sayfaya Dön

PVC profil sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck, yoğun iş temposuna kısa bir mola vermek için bayileri ile geziler gerçekleştirmeye devam ediyor. Ekim ayında 25 bayisi ile Montenegro gezisinde bir araya gelen Egepen Deceuninck, Kasım ayında ise 36 bayisi ile Dubai’de buluştu.
Türkiye’nin penceresi Egepen Deceuninck, bayileri ile turistik geziler düzenlemeyi sürdürüyor. Ekim ayında 25 bayisi ile Montenegro gezisi gerçekleştiren Egepen Deceuninck, Kasım ayında da 36 bayisini Dubai’de ağırladı. Montenegro’da Sveti Stefan, Budva, Kotor, Tivat ve Podgorica’yı gezen bayiler, Dubai’de ise Çöl safari ve Bedevi gecesi etkinlikleri ile eğlenceli ve heyecan dolu anlar yaşadı.
“Bu kısa molalar, hem motivasyonumuzu artırıyor hem de dostluğumuzu pekiştiriyor”

Gezilere ilişkin değerlendirmelerde Egepen Deceuninck Genel Müdür Yardımcısı Tamer Özen, “Egepen Deceuninck olarak, bayilerimizin motivasyonunu sağlamayı çok önemsiyoruz. Bu çerçevede gerçekleştirdiğimiz Montenegro ve Dubai gezimiz, bayilerimizle keyifli bir atmosferde iş birliğimizi daha da güçlendirmemizi sağlayan bir gezi oldu. Yoğun iş temposundan uzaklaşarak bayilerimizle birlikte geçirdiğimiz bu kısa mola, hem motivasyonumuzu artırdı hem de dostluğumuzu pekiştirdi. Montenegro ve Dubai’nin en ünlü bölgelerini keşfederken unutulmaz anılar biriktirdik. Birlikte daha nice güzel etkinliklerde bir arada gelmeyi diliyorum." diye konuştu.